Jeśli planujesz inwestycję w odnawialne źródła energii, jedną z najlepszych gwarancji zwrotu jest wybór urządzeń od producentów darzonych zaufaniem od lat. Do tego grona z pewnością należy zaliczyć pompy ciepła Panasonic – takie jak dostępny w naszej ofercie zaawansowany model T-CAP. Ich szerokie spektrum atutów oraz konkurencyjne parametry są gwarancją szybkiego zwrotu i podniesienia poziomu życia. Poznaj je bliżej!


Pompy ciepła Panasonic T-CAP - najważniejsze cechy


Flagowy system japońskiego koncernu elektrycznego wyróżnia się pod wieloma względami. Do jego najważniejszych cech należy zaliczyć:

  • pompa ciepła Panasonic T-CAP może efektywnie pracować nawet przy temperaturze -15°C,
  • wysoką wydajność w stosunku do zużywanej energii,
  • cichą pracę,
  • zaawansowane sterowanie, do którego można użyć również aplikacje mobilne.

Pompy ciepła Panasonic T-CAP wykorzystują nowoczesne technologie automatyzacji, dzięki czemu wyróżnia je wysoka energooszczędność. Producent zadbał także o jakość i wytrzymałość podzespołów oraz komponentów, co przekłada się na ich długotrwałą bezawaryjność.


Dlaczego warto wybrać pompy ciepła Panasonic T-CAP od Bio-Klim?


Oferowane przez nas urządzenia służą przede wszystkim do efektywnego ogrzewania domów oraz podgrzewania wody użytkowej z wykorzystaniem zasobów naturalnych. Takie rozwiązanie jest nie tylko oszczędne w kwestii finansowej, lecz także w pełni ekologiczne ze względu na ograniczenie emisji spalin. Pompa ciepła Panasonic T-CAP z uwagi na świetne parametry jest inwestycją również w poprawę komfortu życia codziennego — dzięki niej nie musisz się przejmować cenami prądu ani opału.

W Bio-Klim pomożemy Ci dobrać parametry urządzenia do Twojego gospodarstwa domowego w taki sposób, aby zapewnić maksymalną efektywność instalacji. Możemy także wesprzeć Cię w kwestii połączenia pompy ciepła Panasonic T-CAP z innymi odnawialnymi źródłami energii, np. fotowoltaiką. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi – z chęcią przedstawią Ci najważniejsze informacje o dostępnych technologiach oraz warunki obsługi posprzedażowej oferowane przez Bio-Klim.