Wykonujemy kompleksowo instalacje z zakresu ogrzewania centralnego, ogrzewania podłogowego oraz wodno - kanalizacyjnego.

Każda oferta sporządzana jest indywidualnie na podstawie dokumentacji technicznej obiektu oraz wizji lokalnej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz bezpłatnej wyceny.
Czysta woda, komfort cieplny i sprawny system odprowadzania ścieków to podstawowe potrzeby każdego domownika. To wszystko gwarantują instalacje sanitarne. My, aby zapewnić jak najlepsze warunki życia naszym klientom, wykonujemy kompleksowo instalacje z zakresu ogrzewania centralnego, ogrzewania podłogowego oraz wodno-kanalizacyjnego z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców.

Za co odpowiada centralne ogrzewanie?


Centralne ogrzewanie działa na zasadzie przewodzenia ciepła. Proces rozpoczyna się w kotle grzewczym, który podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury. Następnie, gorąca woda jest pompowana przez rury do odbiorników ciepła w pomieszczeniach, takich jak na przykład grzejniki.

Marzy Ci się ciepłe mieszkanie nawet podczas największych mrozów? Centralne ogrzewanie to podstawa. Ze względu na rolę, jaką odgrywa taki system, montaż ogrzewania najlepiej zlecić specjalistom. Pamiętaj, że każdy budynek jest inny. BIO-KLIM zadba o wszystkie etapy inwestycji — od wykonania projektu, przez dobór materiałów, po profesjonalny montaż.

Efektywne ogrzewanie podłogowe — co i jak?


Nie bez powodu jednym z częstszych wyborów systemu do ogrzania domu jest ogrzewanie podłogowe. Zapewnia ono równomierne rozprowadzanie ciepła po pomieszczeniu, a przy tym wpływa na oszczędność energii.

Musisz jednak wiedzieć, że projekt podłogówki wymaga skomplikowanych wyliczeń i uwzględnienia wielu aspektów takich, jak:

  • współczynnik przenikania ciepła,
  • układ i rozstaw rur,
  • rodzaj podłogi.

My zajmiemy się tym za Ciebie! Każda oferta sporządzana jest indywidualnie na podstawie dokumentacji technicznej obiektu oraz wizji lokalnej.

Komu zlecić montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej?


Sprawna instalacja wodno-kanalizacyjna to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo sanitarno-higieniczne,
  • dostęp do czystej wody,
  • zgodność z przepisami,
  • oszczędność wody,
  • zapobieganie awariom.

To wymaga specjalistycznej wiedzy i śledzenia na bieżąco obowiązujących przepisów. Zależy Ci na kompleksowym montażu lub modernizacji kanalizacji? BIO-KLIM to firma działająca w tej branży już od 2007 roku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz bezpłatnej wyceny.

Nasze realizacje