Panele fotowoltaiczne są nazywane potocznie panelami słonecznymi, które wytwarzają prąd stały.

Za pomocą falownika jest on zmieniany na prąd przemienny. Montaż instalacji może odbyć się na dachu zarówno płaskim jak i skośnym.

W zależności od wymagań klienta oraz możliwości montażowych wykonujemy również instalacje na gruncie. Przed montażem wykonujemy wizję lokalną, dzięki której jesteśmy w stanie uniknąć, np. umieszczenia paneli w miejscach zacienionych, co może niekorzystnie wpłynąć na pracę instalacji.

Proponowane rozwiązania

Panele fotowoltaiczne, które proponujemy to panele monokrystaliczne, które cechują się wyższą sprawnością niż panele polikrystaliczne a ich opłacalność dzięki temu jest wyższa.

Proponujemy panele firm:
LG  - wersja premium wysokiej jakości panele monokrystaliczne o mocy 360 Wat. Produkt ten jest objęty 25 letnią gwarancją producenta na moc paneli.
3PNSU -
wersja standard wyprodukowane w Polsce panele monokrystaliczne o mocy 335 Wat. Gwarancja producenta na moc paneli 25 lat.
BLUESUN - wersja economy panele monokrystaliczne o mocy 395 Wat. Gwarancja producenta na moc panelu 25 lat.

Falownik, który stosujemy najczęściej, jest to sprawdzony i polecany przez naszą firmę inwerter firmy Growatt. Ogromną zaletą tego falownika jest możliwość zainstalowania aplikacji, dzięki której klient ma wgląd do wyników pracy instalacji. Aplikacja usprawnia również serwis w przypadku ewentualnej awarii. Gwarancja producenta na falownik to 10 lat.

Nasze realizacje