Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu dofinansowania na nowe źródło ciepła?

W BIO-KLIM przygotujemy Twój wniosek!
Świadczymy usługi polegające na kompleksowej pomocy w uzyskiwaniu dofinansowań z programów Czyste Powietrze, Mój Prąd oraz Moje Ciepło.
Nasze wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dopłat pozwala na fachową, precyzyjną i merytoryczną pomoc potencjalnym Beneficjentom.

/ ZGŁOSZENIA

Czy wiesz jakie zgłoszenia w przypadku montażu fotowoltaiki są niezbędne?

Wszytskie instalacje fotowoltaiczne montowane przez firmę BIO-KLIM są zgłaszane do odpowiedniego dostawcy energii. Instalacje fotowoltaiczne powyżej 6,5 kW są dodatkowo uzgadniane z rzeczoznawcą ppoż oraz zgłaszane do straży pożarnej.

Chcesz wiedzieć więcej o wymaganych zgłoszeniach i obowiązakach użytkownika mikroinstalacji? Wybierz interesujące Cie zagadnienie i zdobądź dodatkową wiedzę!
Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik.

Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przekazywanie informacji handlowej drogą mailową i telefoniczną w ramach konsultacji*