Oferujemy klimatyzatory o różnej funkcjonalności i budowie.

Ciepło w zimie, chłodno w lecie – to komfort, który chcemy sobie zapewnić. Odpowiedni układ grzewczy w połączeniu z systemem wentylacji i rekuperatorem to rozwiązanie idealne na zimowe i jesienne miesiące. W upały do mieszkania i domu odpowiednia będzie klimatyzacja VRF lub VRV. A jako że te urządzenia zużywają prąd, sprawdzi się też instalacja paneli fotowoltaicznych zapewniających darmowe zasilanie.

Postaw na efektywność

Racjonalne gospodarowanie energią to wyzwanie nie tylko dla świata, ale również dla każdego gospodarstwa domowego. Zanim zaplanujemy zakup i instalację różnych urządzeń, poznajmy sposób ich działania – to pozwoli na odpowiedni wybór dostosowany do potrzeb.

Warto wiedzieć, że podczas pierwszych chłodnych wieczorów klimatyzacja VRF i VRV do mieszkania i domu może uaktywnić ciepły nawiew, który zastąpi konieczność włączania centralnego ogrzewania. Wiele z proponowanych przez BIO-KLIM klimatyzatorów posiada funkcję grzania do -20℃ na zewnątrz! Tak wysoki zakres pracy klimatyzatorów wpływa na jego uniwersalność. Latem możemy skutecznie chłodzić pomieszczenia a zimną je ogrzewać.

Klimatyzacja to pompa ciepła powietrze-powietrze

Klimatyzacja to nic innego jak pompa ciepła powietrze-powietrze, więc jeśli posiadają Państwo budynek bez instalacji grzewczej warto zastanowić się nad zamontowaniem klimatyzacji w układzie multi.

Co oznacza układ multi klimatyzacji?

Jest to połączenie jednej jednostki zewnętrznej o dużej mocy z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Jest to rozwiązanie idelane jeśli nie chcesz aby na budynku wisiało zbyt dużo agregatów, które niestety w wielu przypadkach będa zaburzac estetykę budynku.

Stwórz odpowiedni klimat

Chłodne wnętrza podczas panujących upałów są szczególnie potrzebne w budynkach wielorodzinnych. Popularne są klimatyzacje VRF i VRV do mieszkań, które z systemem wentylacji pomogą uzyskać w pomieszczeniach optymalną temperaturę oraz zapewnić czyste i orzeźwiające powietrze. Docenią to zwłaszcza rodzice, ponieważ takie otoczenie da najmłodszym domownikom zdrowy i regenerujący sen. To również obowiązkowe wyposażenie biur niwelujące ciepło nagrzanych urządzeń, co przekłada się na komfortowe warunki pracy.

Tylko najlepsi producenci klimatyzacji

Urządzenia renomowanych marek zapewniają efektywne użytkowanie oraz rękojmię i gwarancję. Pośród wielu producentów mogą Państwo wybrać klimatyzację ścienną, podłogową bądź kanałową połączeniu z wentylacją.

Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą wybrać odpowiedni układ oraz urządzenia zarówno dla przedsiębiorstwa, mieszkania oraz domu. Nasi pracownicy zajmą się montażem a dzięki autoryzacji w przypadku awarii nasi serwisanci zajmą  utrzymując przy tym gwarancję. W naszej  ofercie znajdują znajdą Państwo klimatyzacje takich producentów jak: Mitsubishi Electric, Gree czy Panasonic.

Proponowane marki:

Sprawdź co mówią klienci o BIO-KLIM!