BIO-KLIM jedna firma, wiele rozwiązań!

Założycielem firmy BIO-KLIM jest Adam Jańcik, rok założenia firmy to 2007.  Początkowo działaliśmy w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, z czasem poszerzając swoją ofertę o pompy ciepła oraz mikroinstalacje fotowoltiaiczne aż po magazyny energii oraz doradztwo w sprawie dofinansowań.

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne oraz energooszczędne instalacje dla swojego domu bądź firmy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, pomożemy Ci zmniejszyć koszty ogrzewania oraz oszczędzić energię, zyskując przy tym doskonałą temperaturę i jakość powietrza w budynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, każda inwestycja jest wykonywana kompleksowo, począwszy od projektu, poprzez dobór odpowiednich urządzeń, materiałów, aż po kompleksowy montaż oraz uruchomienie. Nasza współpraca nie kończy się na montażu, w późniejszym czasie  wykonujemy rzetelny serwis naszych urządzeń.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Sala szkoleniowo-pokazowa z pompą ciepła w Ostrowie Wielkopolskim!

Pod koniec 2023 roku udostępniliśmy dla naszych klientów oraz partnerów salę szkoleniowo-pokazową.  Znajdziesz u nas nie tylko szeroką gamę klimatyzatorów i rekuperatorów ale również w pełni wypozażoną kotłownię z pompą ciepła Mitsubishi Electric.


Jak wygląda kotłownia z pompą ciepła? Odwiedź BIO-KLIM i sprawdź!


Zapraszamy do naszej siedziby w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Prądzyńskiego 30. U nas możesz zobaczyć jak może wyglądać Twoja kotłownia z pompą Mitsubishi Electric.
Cała powierzchnia naszego biura, a jest ona nie mała bo aż 400m2 (!) jest ogrzewana przez pompę ciepła Mitsubishi Electric. Dodatkowo jest ona połączona z klimatyzacją dzięki czemu jedno urządzenie ogrzewa budynek i ciepłą wodę użytkową oraz dodatkowo je klimatyzuje!


Szkolenia dla instalatorów z branży OZE


W firmie BIO-KLIM w Ostrowie Wlkp. organizujemy również szkolenia dla instalatorów działających w branży odniawialnych źródeł energii. Szkolenia przeprowadzane są przez specjalistów czołowych producentów pomp ciepła, klimatyzacji czy wentylacji m.in. Mitsubishi Electric.

Szkolenia obejmuja montaż oraz seriwsowanie urządzeń i zakończone sa certyfikatem z autoryzacją. Co to oznacza? Autoryzacja pozwala np. na montaż pompy ciepła wraz z jej uruchomieniem. Dzięki temu, jako instalator, nie muszisz wzywać innej firmy do uruchomienia zamontowanego urządzenia.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo:

Jeśli szukasz solidnego partnera do montażu systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła czy istalacji sanitarnych, FHU BIO-KLIM Adam Jańcik jest właściwym wyborem. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, a zapewniamy, że będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

Co piszą o BIO-KLIM klienci?

Naszymi największymi zaletami jest wysoka jakość oferowanych usług, profesjonalizm oraz doświadczenie naszych pracowników. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony ze swojego wyboru, dlatego też oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Poniżej kilka opinii o naszej firmie z portalu Google.
Opinia o BIO-KLIM_1
Opinia o BIO-KLIM_2
Opinia o BIO-KLIM_3

Sprawdź bądź podziel się opinią o naszej firmie na:

Drogi Kliencie, Twoja obiektywna opinia może ułatwić podjęcie decyzji innym osobom zainteresowanym współpracą z nami! Będziemy wdzięczni za wystawienie rzetelnej opinii dotyczącej zarówno naszych usług, produktów, obsługi jak i ogólnego wrażenia na temat naszej firmy.

Nasze usługi są kierowane do:

Osób prywatnych Pomożemy wybrać odpowiednie źródło ciepła oraz dobierzemy wentylację biorąc pod uwagę rodzaj budynku, jego zapotrzebowanie i wielkość, jeśli będzie taka potrzeba wykonamy również instalację C.O. oraz wod-kan w domach jednorodzinnych bądź mieszkaniach.
Firm oraz przedsiębiorców Oferujemy systemy wentylacji mechanicznej oraz ogrzewania dla budynków biurowych, restauracji, lokali użytkowych oraz innych obiektów usługowych.

Certyfikaty i autoryzacje

Poniżej przedstawiamy aktualne certyfikaty i autoryzacje dla firmy FHU BIO-KLIM Adam Jańcik.
Masz pytania dotyczące pomp ciepła, fotowoltaiki, wentylacji bądź instalacji fotowoltaicznych? Nie czekaj zadzoń bądź napisz! Postaramy się odpowiedzieć na wszytskie Twoje pytania i jeśli będziesz chciał prześlemy ofertę.

Adam Jańcik / tel. 608 516 632 / e-mail: info@bio-klim.pl

Chcesz uzyskac dofinansowanie ale nie wiesz z którego programu możesz skorzystać? Porozmawiaj z naszymi specjalistami od dofinansowań:

Sandra Barron /  tel. 734 688 806 / e-mail: s.barron@bio-klim.pl
Irena Kaczamerek / tel. 696 427 815 / e-mail: i.kaczmarek@bio-klim.pl