Kredytowanie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

Jeżeli chcesz założyc instalację fotowoltaiczną, bądź wymienić swoje dotychczasowe źródło ciepła na pompę ciepłą, ale nie masz wystarczających środków, aby wykonać inwestycję, możesz sfinalizować ją z kredytu dedykowanego dla produków OZE.


Specjalnie dla naszych klientów, podjęliśmy współpracę z bankami oferującymi kredyty na pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. Są to bardziej korzystne umowy, z niższym oprocentowaniem niż standardowe oferty kredytowe.


Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania na standardowych warunkach, bez prefinansowania, ale nie masz na chwilę obecną środków, które możesz zainwestować w montaż pompy ciepła, bądź fotowoltaiki, kredytowanie jest dobrym rozwiązaniem. Gotówkę którą otrzymasz z dofinansowania możesz przeznaczyć na szybszą spłatę zobowiązania kredytowego.
Kredyt ratalny OZE w BNP Paribas

BNP Paribas logoDla naszych klientów przygotowaliśmy opcję kredytowania na oferowane przez nas usługi na preferencyjnych warunkach.


  • Kredyt udzielany jest na okres od 3 do 144 miesięcy (12 lat)
  • Maksymalna kwota kredytowania to 120 000 zł.
  • Oprocentowanie w skali roku na dzień dzisiejszy wynosi od 7,5% do 9,0%

        (wysokość oprocentowania uzalezniona jest od długości okresu kredytu)


Złożenie wniosku o kredyt odbywa się elektronicznie i w bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności związane z przygotowaniem takiego wniosku są po naszej stronie.

Kredyt udzielany jest przez bank BNP Paribas.

Na indywidualne życzenie klientów oferujemy kompleksową symulację kredytową, dostosowaną do ich potrzeb i preferencji.

Kredyt ratalny OZE w Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank logo

Dla naszych klientów przygotowaliśmy opcję kredytowania na oferowane przez nas usługi na preferencyjnych warunkach.

  • Kredyt udzielany jest na okres od 24 do 120 miesięcy (10 lat)
  • Maksymalna kwota kredytowania to .......... zł.
  • Oprocentowanie w skali roku na dzień dzisiejszy wynosi od 8,4% do 9,0%

        (wysokość oprocentowania uzalezniona jest od długości okresu kredytu)


Złożenie wniosku o kredyt odbywa się elektronicznie i w bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności związane z przygotowaniem takiego wniosku są po naszej stronie.

Kredyt udzielany jest przez bank Santander Consumer Bank.

Na życzenie klienta przygotowujemy darmową symulację kredytu.

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma F.H.U. BIO-KLIM Adam Jańcik.

Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przekazywanie informacji handlowej drogą mailową i telefoniczną w ramach konsultacji*