Program Poleceń - co zyskujesz z BIO-KLIM

Większa część naszych Klientów pochodzi właśnie z poleceń - świadczy to o ich zadowoleniu z jakości naszych usług!
Za każdą poleconą osobę, która podpisze z nami umowę otrzymasz nagrodę! Premie za polecenia sumują się i są wypłacane raz w miesiącu w formie przelewu na rachunek bankowy Polecającego.


Aby wziąć udział w programie, musisz być klientem BIO-KLIM.
Możesz zarabiać na poleceniach
niezależnie, czy zostałeś klientem przed wprowadzeniem Programu Poleceń, czy jego w trakcie.

Jesteś zadowolony z wykonanej usługi BIO-KLIM?
Jeśli Twój znajomy jest zainteresowany jakimś rozwiązaniem ze świata OZE, poleć nasze usługi i poproś o możliwość przekazania jego danych do BIO-KLIM w celu przedstawienia oferty.

Jeśli osoba, której poleciłeś nasze usługi dokona zakupu, otrzmasz do 500 zł! Nagrody od BIO-KLIM możesz otrzymywać przez cały rok bez limitu ilości poleceń. Polecenia sumują się a Ty zyskujesz dodatkowe pieniądze!


Osoba polecona również otrzyma bonus!
W przypadku pomp ciepła, klimatyzacji oraz rekuperacji w 10% zniżki na pierwszy serwis, a w przypadku fotowoltaiki wydłużenie gwarancji na motaż o dodatowy 1 rok!

Dołącz do grona Polecających i zarabiaj dodatkowe pieniądze!

Co warto wiedzieć o Programie Poleceń

1. Czy istnieje limit osób, którym mogę polecić instalację w ramach Programu Poleceń?

  • Odp. Nie ma limitu osób, którym możesz polecić nasze rozwiązania. Jeśli w ciągu trwania Programu z Twojego polecenia zyskamy 15 klientów, którzy zamontuja pompy ciepła - Ty otrzymasz od nas 7 500 zł!


2. Kiedy następuje wypłata nagrody za skuteczne polecenie?

  • OdpPolecenie traktujemy jako skuteczne w momencie, kiedy Polecony dokona zakupu rozwiązań OZE – zawrze z BIO-KLIM ważną i skuteczną umowę oraz dokona wymaganych płatności z niej wynikających. Polecający otrzyma Nagrodę do dziesiątego dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków obejmujących skuteczne polecenie.


3. Jestem klientem BIO-KLIM od kilku miesięcy. Czy mogę wziąć udział w programie?

  • Odp. Tak. Każdy Klient, który przed oficjalnym uruchomieniem Programu Poleceń oraz w trakcie jego trwania, zawarł i zrealizował z nami umowę,  może polecać nasze rozwiązania i otrzymywać nagrody za skuteczne polecenia. Nagrody przyznawane są za polecenia, które zostały przekazane Organizatorowi po dacie uruchomienia Programu tj.  .......................... r.


4. Jakie produkty mogę polecić?

  • Odp. W ramach Programu Poleceń możesz polecić: pompę ciepła, instalację fotowoltaiczną, klimatyzację bądź wentylację/rekuperację. Po przekazaniu polecenia, doborem odpowiedniego rozwiązania zajmą się nasi Doradcy, przeprowadzając klienta przez cały proces.

5. Czy mogę wymienić Nagrodę na coś innego?
  • Odp. Tak. Istnieje możliwość wykorzystania Nagrody na pokrycie kosztów serwisu (w całości bądź części). W takim przypadku nie wypłacamy gotówki na konto, lecz dokonujemy kompensaty na poczet kosztów serwisu.


6. Czy osoba Polecona też ma jakąś korzyść z polecenia?

  • Odp. Tak. Każda osoba, która zgłosi się do nas z Polecenia, otrzyma od nas: w przypadku pompy ciepła, klimatyzacji i rekuperacji - 10% rabatu na pierwszy serwis, a w przypadku fotowoltaiki - dodatkowy rok gwarancji na montaż!

Wypełnj poniższy formularz i dołącz do grona Poleconych i Polecających!

Twoje dane
Dane osoby, która poleciła mi wasze usługi
Zapoznaj się zregulaminem Programu Poleceń:
  • Regulamin Programu Poleceń - BIO-KLIM
  • Załącznik nr 1 - Oświadczenie do celów podatkowych
  • Załącznik nr 2 - Oświadczenie RODO