Wykorzystywanie energii słonecznej jest coraz ważniejszym zagadnieniem we współczesnej energetyce. Dzięki nowoczesnym technologiom można wykorzystać odnawialne źródła energii do wielu przedsięwzięć — od zasilania domów jednorodzinnych aż po ogromne farmy prądu. Jeśli interesują Cię rozwiązania, które pomogą w zwiększaniu niezależności energetycznej, panele fotowoltaiczne Risen będą świetnym wyborem. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty modułów.


Risen Energy – lider na rynku odnawialnych źródeł energii


Przedsiębiorstwo wywodzi się z Chin i zostało założone już w 1986 r. Jego działalność rozpoczęła się od szerokiego zakresu projektów badawczych, mających na celu określenie potencjału odnawialnych źródeł energii i testowanie go w praktyce. Dziś moduły i panele fotowoltaiczne Risen dzięki ogromnemu zapleczu technologicznemu i finansowemu należą do jednych z najlepszych rozwiązań na świecie za sprawą ogromnego spektrum zalet.


Panele fotowoltaiczne Risen – co je wyróżnia?


W energetyce słonecznej kluczowe znaczenie ma wysoka wydajność oraz żywotność — a pod tym względem proponowane przez nas rozwiązania wypadają świetnie. Moduły fotowoltaiczne Risen są dostępne w wersji paneli monokrystalicznych o mocy 400-500 Wat. Ich zasadniczą zaletą jest sprawność znacznie wyższa niż w przypadku wariantów polikrystalicznych, co bezpośrednio przekłada się na szybszy zwrot z inwestycji. Mogą być stosowane nie tylko w budynkach jedno- i wielorodzinnych jako źródło energii. Doskonale sprawdzą się również na farmach energetycznych.

Marka Risen udziela aż 25-letniej gwarancji na swoje produkty. W Bio-Klim wiemy doskonale, że zadowolenie naszych klientów potwierdza długą żywotność oraz bezawaryjność modułów. Nie oznacza to jednak, że w wypadku usterki nie możesz liczyć na naszą pomoc – w razie jakiegokolwiek problemu z panelami fotowoltaicznymi przeprowadzimy dla Ciebie fachowy serwis. Energetyka słoneczna to wydajne, proekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz osiągnąć niezależność energetyczną i przekuć inwestycję w zysk – skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci możliwości!