Czyste powietrze

Dofinansowanie „Czyste powietrze” obejmuje wymianę starych źródeł ciepła w modernizowanych budynkach, na nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła powietrze-woda o podwyższonej klasie efektywności energetycznej.

O dofinansowanie może starać się właściciel bądź współwłaściciel jednorodzinnego budynku mieszkalnego, lub wydzielonego lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym z wyodrębnioną księgą wieczystą.

W ramach umowy możesz liczyć na naszą darmową pomoc w wypełnieniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie. Program “Czyste Powietrze” zapewni Ci zwrot części poniesionych kosztów na termomodernizację Twojego domu.

Istnieją dwa progi dofinansowania:

Podstawowy * do 13 500zł

dochód wnioskodawcy (podstawa obliczenia podatku) nie może przekroczyć 100 000 zł na rok
Rozszerzony * do 18 000 zł

przeciętny miesięczny dochód na jednego członka jej gospodarstwa domowego wskazany w zaświadczeniu wydawanym zgodnie z art. 411 ust. 10g ustawy – Prawo ochrony środowiska, nieprzekracza kwoty:
  • 1 563,60 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
  • 2 189,00 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

Mój prąd

Celem programu „Mój Prąd” jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

O dofinansowanie mogą starać się osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w instalacji fotowoltaicznej.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Mój Prąd 2.0 wynosiło 3 000 zł - nabór wniosków został zamknięty 06.10.2021 z powodu wyczerpania budżetu programu. Wniosek o dofinansowanie składany jest przez Klienta przez Profil Zaufany.

Sprzedaż ratalna

logo Santander Consumer Bank
Przy współpracy z bankiem Santander Consumer Bank prowadzimy niskooprocentowaną sprzedaż ratalną.
Symulację kredytu przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta.

Maksymalny okres kredytowania od 36 do 120 miesięcy.
Zajmujemy się całą procedurą złożenia wniosku a decyzja kredytowa podejmowana jest najczęściej w przeciągu kilkunastu minut.